diplomatic
27 آذر 1401 - 19:09

نظارت بر بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا تشدید می‌شود

کرمانشاه- سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه گفت: نظارت بر بازار کرمانشاه در آستانه شب یلدا تشدید می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالوحید محمدی بعد از ظهر یکشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار استان کرمانشاه که با حضور مدیران عضو در استانداری کرمانشاه برگزار شد، اظهار کرد: نظارت‌ها بر بازار برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها و مواد غذایی در آستانه شب یلدا افزایش خواهد یافت.

وی افزود: از دستگاه‌های اجرایی ذیربط در تنظیم بازار استان کرمانشاه خواسته‌ایم که نظارت‌ها و حضور خود را در بازار گسترش دهند.

سرپرست معاونت اقتصادی استانداری کرمانشاه با بیان اینکه باید برای آسایش مردم نهایت تلاش خود را به کار بگیریم، تصریح کرد: معیار دستگاه نظارتی استان برای تمام کالاها سامانه ۱۲۴ است و از مردم استان هم می‌خواهیم که در این زمینه با دستگاه‌های نظارتی برای اعلام هر گونه گرانفروشی همکاری داشته باشند.

محمدی همچنین بر ایجاد و توسعه وستا بازار در استان کرمانشاه تاکید کرد و گفت: توسعه این مکان‌ها علاوه بر اینکه در تنظیم بازار مؤثر است در توزیع بهتر کالاها نیز تأثیر گذار خواهد بود.

وی بر ایجاد و توسعه روستابازار در استان کرمانشاه تاکید و عنوان کرد: توسعه این مکان‌ها علاوه بر اینکه در تنظیم بازار مؤثر است در توزیع بهتر کالاها نیز تأثیر گذار خواهد بود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 918621