diplomatic
28 دی 1401 - 09:31

استان کرمانشاه در دریای فرصت‌ها قرار گرفته است

کرمانشاه- استاندار کرمانشا با اشاره به هم افزایی مدیریت استان با مجمع نمایندگان در مجلس شورای اسلامی گفت: استان کرمانشاه در دریای فرصت‌ها قرار گرفته است.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدطیب صحرایی شامگاه سه شنبه در جلسه ستاد تسهیل استان که با حضور دکتر مصری نایب رئیس و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، رشیدی عضو هئیت رئیسه و نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در محل استانداری برگزار شد، اظهار داشت: از حضور ۲ نماینده محترم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی در این جلسه تشکر می‌کنم و این عزیزان به همراه دیگر نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برای رشد و تعالی استان تلاش می‌کنند.

وی افزود: خوشبختانه یک هم افزایی و تشریک مساعی کم نظیر بین مجموعه مدیریتی استان و نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی برای توسعه استان شکل گرفته و امیدواریم که مسابقه‌ای برای دویدن به منظور پیشرفت روزافزون استان شکل بگیرد.

استاندار کرمانشاه با اشاره به منویات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه کارآفرینان رزمندگان عرصه جنگ اقتصادی هستند، ادامه داد: در گذشته که رزمندگان در جبهه‌ها برای استقلال و غلبه بر دشمن ایثار می‌کردند امروز این کارآفرینان و سرمایه گذاران هستند که برای توسعه اقتصادی و رونق اقتصادی تلاش دارند و ما از تلاش‌های کارآفرینان برای توسعه اقتصادی کشور تشکر می‌کنیم.

وی با بیان اینکه برای توسعه استان نهایت تلاش خود را بکار خواهم گرفت، تصریح کرد: کلی گویی درباره مشکلات فایده‌ای برای استان ندارد و ما اینقدر زمان نداریم که بخواهیم فرصت‌ها را از دست بدهیم.

صحرایی بیان کرد: برای حل مشکلات و تلاش بیشتر مدیران «آرام می گویم اما به صورت جدی پیگیری می‌کنم» و هیچ مدیری نباید حتی یک گام کم کاری کند و ترک فعل داشته باشد.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: چنانچه تلاش برای کاری وجود داشته باشد حتماً خدای متعال آن کار را با خیر و برکت همراه می‌سازد و اگر تلاش کنیم حتماً جواب خواهیم گرفت و این وعده صادق الهی است.

صحرایی گفت: کرمانشاه در یک دریای فرصت قرار گرفته و همه وظیفه داریم که بستر مناسبی برای بهره گیری از این فرصت‌ها برای توسعه استان فراهم آوریم.

وی همچنین بر تسریع در پرداخت تسهیلات از سوی بانک‌ها برای اشتغالزایی و کارآفرینی تاکید کرد و افزود: برنامه و طرح‌ها باید حتماً در جلسات کارشناسی به صورت دقیق پیگیری شوند و از این پس طرح‌ها و برنامه‌ها بدون انجام کار کارشناسی پذیرفته نخواهد شد.

استاندار کرمانشاه بیان کرد: همه باید تلاش کنیم تا کرمانشاه، استانی بهتر و آبادتر برای مردم شود و این وظیفه مدیران است.

در این جلسه مشکلات و موانع رونق تولید ۹ سرمایه گذار و تولید کننده کلان استان بررسی و تصمیم لازم برای رفع مشکلات این واحدها اتخاذ شد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 984010